Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki Grabonóg – ogłoszenia sprzedaży i wynajmu działek w Wielkopolsce

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

2 500 000 zł25 700 m² 97,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa stanowiąca działki gruntu: 147/14, 147/19, 147/20, 147/31 położone w Grabonogu (gmina Gostyń) o łącznej powierzchni 2,5733 ha. Grunty z niebywałym.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Działka Lubiatowo

Lubiatowo(Grabonóg + 15 km)

73 500 zł980 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: działka budowlana 980 m w Lubiatowie jezioro, las, cisza! Tylko do końca grudnia 2025 nowa niższa cena! - 75 zł za m2 zamiast 90 zł - nieruchomościowy black week ;) Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona

Mchy(Grabonóg + 21 km)

106 250 zł1 250 m² 85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż nieruchomości gruntowe z wydaną decyzją o warunkach zabudowy. Działki o pow. 1250 mkw. Media w drodze: woda, prąd, gaz. Działki płaskie, w kształcie prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Stare Miasto,Borek Wielkopolski(Grabonóg + 14 km)

202 980 zł1 990 m² 102 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

tel.   działka Z aktualnym planem miejscowym - borek wlkp. Powiat gostyński dla inwestora / dewelopera / klienta indywidualnego na sprzedaż działka budowlana położona przy drodze gminnej.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Drzonek

Drzonek(Grabonóg + 17 km)

155 250 zł2 250 m² 69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana Drzonek k. Śremu 2250 m lokalizacja: drzonek k. Śremu. Działka oddalona ok 5 km od miasta. Dojazd od asfaltu - kilometr drogą wiejską nieutwardzoną. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana ogrodzona Lubiatowo

Lubiatowo(Grabonóg + 15 km)

135 000 zł1 000 m² 135 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 1.000 m2 w Lubiatowie (gmina Dolsk) k/ Śremu. Oferuję Państwu do sprzedaży działkę nr 323/1 zlokalizowaną w Lubiatowie (woj. wielkopolskie, powiat: śremski,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Mórka

Mórka(Grabonóg + 17 km)

329 000 zł3 200 m² 102,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trójkąt

Oferujemy Państwu na sprzedaż działkę w Mórce (pow. śremski, gmina Śrem) o powierzchni 3200 m2. Działka częściowo zabudowana budynkiem gospodarczym z częścią mieszkalną. Dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Gostyń

Gostyń(Grabonóg + 3 km)

250 000 zł1 132 m² 220,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w Gostyniu powierzchnia: działka 1.132 m2 media: prąd, woda, gaz , kanalizacja cena: 250.000 złotych opis nieruchomości: Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Kąkolewo

Kąkolewo(Grabonóg + 25 km)

199 000 zł976 m² 203,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu na sprzedaż 4 działki budowlane w miejscowości Kąkolewo. Kąkolewo jest położone bardzo blisko Leszna (niespełna 8 km) i w pobliżu miejscowości wypoczynkowej Osieczna (7.

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Krobska Szosa

Poniec(Grabonóg + 21 km)

70 000 zł765 m² 91,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje na sprzedaż prawo użytkowania wieczystego nieruchomości gruntowej niezabudowanej, położonej w miejscowości Poniec, gm.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana, ul. Morelowa

Centrum,Książ Wielkopolski(Grabonóg + 25 km)

89 000 zł1 128 m² 78,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1128 m położona w miejscowości Książ Wielkopolski. To idealne miejsce dla osób marzących o budowie domu w otoczeniu zieleni,.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka inwestycyjna Grabonóg

Grabonóg,wielkopolskie

2 500 000 zł25 733 m² 97,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działki rolne z przeznaczeniem pod działalność przemysłową.